Martin Jakubec otvoril pred pár hodinami pandorinu skrinku. Hoci boli doposiaľ všetci presvedčení o tom, že spevák je bezdetný, ten ohlásil šokujúcu novinku. Aká je pravda o jeho tajnom synovi?

Martin Jakubec si pred pár hodinami vystrelil z ľudí, keď ohlásil, že práve on s Božankou sú nastávajúcimi rodičmi a Rytmus s Jasminou po nich len opakujú. Hneď na to ale uviedol, že ide len o akýsi žart, no vzápätí priznal informáciu zo svojho súkromia, ktorú tušil len málokto.

Spevák totiž nie je bezdetný, ako sa mnohí domnievali, a z predošlého vzťahu má tajného syna: “Jedno dieťa, ktoré mám s prvou manželkou, mi dostatočne stačí, milujem ho nadovšetko. Po druhom zatiaľ netúžim,” priznal na sociálnej sieti. Fanúšikovia sú ale stále viac a viac zvedaví, či je Martin naozaj otcom.

Božankin čerstvý manžel sa tak rozhodol prezradiť, aká je pravda. Najprv ale odmietal medializovať čokoľvek zo svojho súkromia: “Rodinu zásadne nebudem medializovať ani zaťahovať do týchto hier. Nezaslúži si to. Od tohto ju chcem uchrániť. Ľudia sú veľmi neprajní a urážajú všetkých a všetko,” začal spočiatku opatrne pre Nový Čas. Napokon sa ale rozhovoril: “Ubezpečujem, že onedlho nás uvidíte, budú príležitosti,“ nažhavil fanúšikov a po otázke, či pôjde o jeho syna, odpovedal jednoznačne: “Áno, moju rodinku.” Zdá sa, že sa tak čoskoro dočkáme veľkolepého odhalenia spevákovho syna, ktorý je na svojho otca podľa Martina pyšný: “Môj syn je ako ja, je hrdý na svojho otca, ktorý ho zabezpečil na päť generácií,” pochválil sa pred časom. Nechajme sa teda prekvapiť!

Martin Jakubec čoskoro predstaví svoju rodinu

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram