Martin Jakubec v posledných týždňoch absolútne stráca sebakontrolu, keďže sa postupne svojsky vyjadruje k osobnostiam zo slovenského šoubiznisu a rozhodne nejde o prajné odkazy. Najväčším tŕňom v oku sa pre neho stal však raper Rytmus.

Keď sa na Štedrý deň raper a moderátorka podelili s fanúšikmi o informáciu, že sa čoskoro stanú rodičmi, Martin si neodpustil ďalšie štipľavé poznámky. ,,Načase. Obaja sú starí, jej ťukajú hodiny, nechcela ostať na ocot a on fejker, starý foter, načase. Zistil, že je piate kolo u voza medzi rapermi a nemá decko, tak sa zmohol,” napísal na sociálnej sieti.

Nielenže Jakubec zaútočil na Jasminu a jej tehotenstvo, teraz sa vyjadril k dlho očakávanému boxerskému zápasu. Vo štvrtok 27. decembra sa totiž uskutočnil battle medzi Rytmusom a bývalým thajským boxerom Marpom. Aj napriek tomu, že raper ustál celých šesť kôl, na body vyhral práve jeho súper.

Spevákovi “evergreenov“ sa tak opäť naskytla možnosť komentovať zápas, na ktorý sa Vrbovský pripravoval viac ako rok. ,,Premýšľam, že začnem takto pózovať aj ja, budem trénovať a takto o rok vyzvem Rytmousa do ringu – keď sa nemá na duet, tak aspoň do ringu. A predáme to ako veľkú šou na lístky. Čo vy na to? Chcete, aby som ho vyzval na zápas desaťročia?” sebavedome sa pýta svojich fanúšikov.

Celé vyjadrenie Martina Jakubca

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Instagram/rytmusking, Facebook/Martin Jakubec