V noci sa odohral dlhoočakávaný boxerský zápas Rytmusa proti bývalému thajskému boxeristovi Marpovi. Hoci raper ustál celých šesť kôl, slová rozhodcov boli jasné. Ako na prehru zareagoval Rytmus a jeho Jasmina?

V noci na 28.12. sa v O2 aréne v Prahe odohral medzi inými aj dlhoočakávaný zápas medzi Rytmusom (41) a Otakarom Patřinom (33), alias Marpom. Raper trénuje box už tri roky a pred zápasom boli jeho slová jednoznačné: “Ak by som nemal šancu vyhrať, tak by som do toho nešiel,” vystatoval sa a naznačoval, že zápas mu vyhrá jeho pravačka. Pred súbojom ale nedostal z arény práve nadšené privítanie a ľudia ho vypískali, kým pri príchode Marpa zaznievalo nadšenie.

Jeho súper Marpo mal v pláne poslať rapera k zemi do piateho kola, čo sa mu aj takmer podarilo. Počas druhého kola totiž dostal Rytmus poriadnu nakladačku, skončil na kolenách a rozhodca musel až trikrát odpočítavať. Raper sa ale napokon vždy pozviechal a pokračoval. Napriek výdrži a snahe mu ale komentátori pripísali častú snahu utekať po ringu či dávať hlavu príliš nízko. Napokon zápas skončil jednoznačne: Marpo, ktorý mal podľa vlastných slov ešte pred dvomi mesiacmi zlomené štyri rebrá, vyhral na body 3:0.

Zábavná bola aj prvá reakcia Rytmusa po prehre, ktorý si neodpustil svoj legendárny vulgarizmus “Čo ti je*e?” a už o chvíľu sa rozrečnila aj jeho tehotná snúbenica Jasmina, ktorá si Patrika nevedela vynachváliť: “Som najšťastnejšia žena na svete a tak veľmi hrdá, že to slovami neopíšem. V tejto chvíli všetci priaznivci aj hejteri sa zhodujú v jednom: že si neuveriteľný BOJOVNÍK! Milujem ťa, manžel môj budúci a ďakujeme za zážitok,” odkazuje nastávajúcemu manželovi. Trúfne si Rytmus po povzbudení aj na ďalší zápas? Pred pár hodinami prekvapila aj Dara, ktorá vypenila s ostrými slovami na Rytmusa a dieťa.

Rytmus vyhlasoval, že Marpa zloží svojou pravačkou
Napokon ale prehral na body 3:0
Jasmina je napriek prehre na svojho nastávajúceho pyšná

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1718&v=H_dIEcWqleA

Zdroj sme.sk, sport24.sk │ Foto: YouTube, Instagram