Martin Šmahel a Miriam Kalisová sa rozviedli koncom júna 2017 po 5-ročnom manželstve. Zdá sa však, že aj napriek rozchodu si uchovali dobrý vzťah a nemajú problém spolu komunikovať. Potvrdzuje to aj ich nedávny rozhovor v rádiu Jemné melódie.

Moderátorka Miriam Kalisová má v rádiu Jemné melódie možnosť vyspovedať ľudí z rôznych oblastí. Pred pár dňami na sociálnej sieti prekvapila oznámením, že v najnovšom podcaste sa bude zhovárať so svojím exmanželom Martin Šmahelom. Bolo zrejmé, že na pretras prídu aj témy zo súkromia.

Po rozvode bola totiž markizáčka vo vzťahu s Dušanom Pašekom ml., kým fitnes tréner nemal po boku žiadnu partnerku. Dnes sú však obaja šťastne zadaní, pričom exfarmár našiel šťastie u partnerky Beáty, ktorá má z predchádzajúceho vzťahu dcérku Lili a spoločne sa im narodilo dievčatko Emka.

Martin má však dcérku Miu aj s Kalisovou, ktorá sa otvorene vyjadrila k jeho aktuálnej partnerke. „Tvoja partnerka Beátka, mimochodom, úžasná žena. Ja som naozaj veľmi vďačná za to, že práve ona je Miuškinou druhou maminou,” otvorene povedala 34-ročná blondínka, čo Šmahela veľmi potešilo a poďakoval sa jej za tieto krásne slová.

Ako tiež priznal, dievčatá si, samozrejme, museli na novú situáciu zvykať, avšak nakoľko sú v rovnakom veku, stali sa z nich výborné priateľky. “Miestami to nebolo ľahké, ale niektoré veci potrebujú čas,” povedal fitnessák, pričom dodal, že dnes si nepovedia inak ako sestrička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: jemne.sk  |  Foto: Instagram/miriam.kalisova, Instagram/martinsmahel