Martina Schindlerová sa prvýkrát zviditeľnila vďaka účinkovaniu v prvej sérií šou Slovensko hľadá Superstar v roku 2004. Svojim hlasom si získala tisíce fanúšikov, a dokonca ani spevák Paľo Habera sa netajil tým, že je jeho favoritkou. Nakoniec však skončila na druhej priečke, a aj napriek sľubne rozbehnutej kariére sa po nej po istom čase zľahla zem.

Martina chcela po ukončení speváckej šou Superstar využiť nadobudnutú slávu a ešte v začiatkoch svojej kariéry vydala niekoľko vlastných piesní a videoklipov. Po svadbe s podnikateľom Kamilom v roku 2012 sa však úplne stiahla z verejného života a  vystupovaniu dala stopku.

V priebehu rokov sa z nej stala mama syna a dcéry na plný úväzok a nechtiac aj zelenou vdovou, pričom sa všetko zmenilo pred rokom, kedy sa prevalilo, že dvojica nežije v spoločnej domácnosti a zrejme sa schyľuje k rozvodu. Pre bývalú speváčku sa tak začína úplne nová životná kapitola, pričom sa túži vrátiť k tomu, čo najviac milovala.

Okrem toho, že sa Martina pred časom opät objavila na televíznych obrazovkách v relácii Chart Show, pred pár dňami dokonca prijala pozvanie a vystúpila na hodoch v bratislavskej časti Vrakuňa. ,,Raz do týždňa mám vystúpenia a postupne pribúdajú ďalšie,“ pochválila sa brunetka pre plusku.sk. Martina však rozbieha kariéru aj v inej oblasti, keďže sa už čoskoro opäť vráti do školských lavíc. Prihlásila sa totiž na doktorandské štúdium s odborom Občianske právo. Už v minulosti pôsobila ako advokátska koncipientka a svoje znalosti chce aj v tomto smere rozvíjať ďalej.

Martina Schindlerová v Superstar

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, Instagram