Slovenská herečka Mária Bartalos sa koncom júna stala prvýkrát mamou a ako je vidieť, materskú dovolenku si nesmierne užíva. Sympatická brunetka však musí opäť čeliť drsnej kritike zo strany fanúšikov, z ktorej ostala naposledy veľmi smutná.

Mary sa po dlhých mesiacoch čakania konečne stala matkou krásneho chlapčeka, ktorý dostal meno Noel. Herečka momentálne všetok čas venuje predovšetkým svojmu milovanému pokladu, no stále je aktívna aj na sociálnych sieťach. Najnovším príspevkom však poriadne nahnevala fanúšikov.

Známa kráska sa totiž priznala, čo ju pri bežnom nákupe nesmierne potešilo. ,,Tak toto ma dnes v obchode nadchlo. Idem kúpiť “toaleťák” a ľaľa! Aká krása, na obaloch folklórne motívy z rôznych slovenských regiónov. Pekný nápad, to dušu folkloristu pohladí,” napísala, pričom zverejnila záber s uvedeným toaletným papierom.

Reakcia fanúšikov bola okamžitá, keďže sa zhodli na tom, že Mary robí jednoducho ďalšiu reklamu a folklór ju vôbec nezaujíma. ,,…tu nejde o folklórny motív, tu ide o reklamu ako každej novopečenej celebritnej mamičke,“ napísala jedna z dám. ,,Toto ma ako followerku úplne odrovnalo a končím so sledovaním tejto milej osôbky,“ oznámila ďalšia fanúšička. Negatívne komentáre prekvapili aj samotnú Bartaloš, ktorá nerozumela toľkej nenávisti a podozrievaniu. ,,Verte mi, že toaleťáku by som reklamu nerobila,“ uzavrela tému herečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/maria.bartalos