Herečka a speváčka Mary Bartaloš divákov už neraz presvedčila, že má v hrdle zlato. Posledne všetkých pri televíznych obrazovkách odrovnala prespievaním známeho rozprávkového hitu!

Mary Bartaloš patrí medzi obľúbené herečky a najnovšie aj speváčky. Počas zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome totiž všetkých presvedčila, že má talent nielen na herectvo, ale aj na spev. V jednotlivých kolách dokonca dokázala bravúrne zvládať aj náročné choreografie. Nedávno však musela tehotná kráska skončiť na pohotovosti potom, čo takmer skolabovala.

Štedrý večer na TV Doma sa niesol v znamení Chart Show s Adelou Vinczeovou a diváci si tak mohli zaspomínať na najväčšie zimné hity. K tým patria nepochybne aj známe rozprávkové pesničky, ktoré sprevádzajú naše Vianoce rok čo rok.

Obľúbenou klasikou v slovenských domácnostiach sa stala aj ruská rozprávka Mrázik. Keď si však vypočujete verziu mrázikovského hitu v podaní Mary Bartaloš a Tomáša Bezdedu, budete len otvárať ústa. Jej spev v Chart Show je totiž na nerozoznanie od originálu. Veď počúvajte!

Zdroj: TV Markíza │ Foto: YouTube