Mária Bartalos (24) vystrašila v piatok podvečer svoje okolie. Po predstavení v Slovenskom národnom divadle musela ísť tehotná herečka urýchlene na pohotovosť, keďže sa necítila dobre.

Mária Bartalos skončila na pohotovosti! Naposledy sa objavila v piatkovom Teleráne, kde sa počas celého vstupu na kamerách usmievala, no podľa ľudí zo zákulisia sa už vtedy necítila zrovna najlepšie: „Už vtedy bola chorá. Tým, že je tehotná, to intenzívnejšie prežíva. Hovorila, že sa necíti dobre,“ prezradil Novému Času zdroj z jej okolia.

Herečka, ktorá nafotila nádherné snímky ako Snehulienka, ale nechcela sklamať svojich fanúšikov a divákov, a tak sa rozhodla ešte poobede odohrať v SND hru Zmierenie alebo dobrodružstvo pri obžinkoch. Po predstavení ale Mary choroba a vyčerpanie zmohli natoľko, že sa musela urýchlene dostaviť na pohotovosť. O jej zdravotných problémoch vedeli aj kolegovia: „Asi áno, takto to viem aj ja. Viac o tom však neviem,“ prezradil František Kovár.

Herečke sa však nepolepšilo ani počas víkendu, kedy si musela tehotná kráska dopriať poriadny oddych a relax. Stránka SND totiž informuje o sobotňajšom aj nedeľňajšom zrušení spomínaného predstavenia: „Z dôvodu zdravotnej indispozície jedného z účinkujúcich, rušíme v Sále činohry SND dnes 15. decembra 2018 a zajtra 16. decembra 2018 pôvodne plánované predstavenie Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch bez náhrady,“ píše sa v oficiálnom stanovisku. Ryšavka sa pritom už s Markízou zamýšľa nad tým, čo bude so seriálovou postavou Lindy. Mary prajeme skoré uzdravenie!

Mary Bartalos skončila na pohotovosti
Kvôli chorobe musela zrušiť predstavenia

Zdroj: cas.sk | Foto: snd.sk, Instagram, Tv Markíza