Tomáš Maštalír (41) prežíva mimoriadne radostné obdobie. Po polročnej známosti s úradníčkou Kristínou sa totiž tajne oženil a najnovšie sa prevalili informácie o jej tehotenstve. Herec sa s manželkou ukázal prvýkrát na verejnosti a tento detail udrel do očí…

Tomáš Maštalír je jednou z postáv slovenského šoubiznisu, ktorej sa podarilo dokonale utajiť svoj súkromný život. Po pol roku randenia sa totiž tajne oženil, hoci o tomto veľkom kroku vedel len málokto. Kristína, ktorá pochádza z Banskej Bystrice, si na svoj veľký deň zvolila jednoduché biele šaty od známej slovenskej návrhárky. Najnovšie sa prevalilo jeho tajomstvo o nastávajúcom potomkovi.

Hercova manželka Kristína má byť tehotná a šťastní mladomanželia sa tak čoskoro stanú rodičmi. Zaľúbená dvojica sa v stredu večer objavila po prvýkrát spoločne na premiére filmu Trhlina, hoci herec na úvod pôsobil, akoby prišiel sám. Napokon však ukázal aj svoju vyvolenú, ktorá doslova žiarila, foto >>> TU <<<.

Jej tehotenské krivky zatiaľ nie sú príliš viditeľné a na akciu si sympatická zamestnankyňa štátnej správ zvolila aj veľmi pohodlný outfit v podobe voľných pletených šiat, v ktorých jej bruško nebolo vidieť. Z dvojice ale sálala spokojnosť a čoskoro určite potvrdia radostné správy.

Tomáš Maštalír sa v lete tajne oženil
Teraz má so svojou Kristínou čakať bábätko
So sympatickou manželkou sa ukázali na premiére filmu Trhlina

Zdroj: topky.sk │ Foto: Facebook, TV Joj