ŠOK! Tomáš Maštalír sa tajne oženil: TAKTO vyzerá jeho manželka!

Dátum:

Niet ani najmenších pochýb o tom, že Tomáš Maštalír (41) je jedným z najcharizmatickejších hercov slovenskej šoubiznisovej scény. Mužný idol už dlhé roky rezonuje v srdciach mnohých žien, ktorým však zostanú len oči pre plač. Obľúbený herec sa totiž tajne oženil!

Tomáš sa začiatkom roka začal stretávať s rodáčkou z Banskej Bystrice, ktorá mu zrejme učarovala viac ako sám očakával. Kristína (34) pracuje v štátnej sfére, pričom sa k vzťahu s úspešným hercom nevyjadrovala. Sem-tam ich nejaký fanúšik nachytal v uliciach Bratislavy, obaja si však svoje súkromie starostlivo strážili a neprezradili žiadne detaily z ich vzťahu.

Priatelia zamilovanej dvojice však prezradili, že Kristína sa pred pár týždňami presťahovala k Maštalírovi, pričom už prebehol aj tajný sobáš. ,,Svadbu mali koncom leta v tajnosti. Bolo to na dovolenke,“ uviedol zdroj z okolia manželov pre plusku.sk. Na ceremónií sa nezúčastnila rodina či priatelia, takže si dvojica užila tento moment v absolútnom súkromí.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...