Igor Matovič sa ujal po odstúpení z premiérskeho kresla postu ministra financií a na posledných tlačových besedách opakovane kritizoval ŠÚKL a jeho šéfku Zuzanu Baťovú po kauze s ruskou vakcínou Sputnik, ktorá napokon na Slovensko zrejme nedorazí.

Bývalý predseda vlády však nabral druhý dych na sociálnych sieťach, kde je po dlhšej dobe opäť aktívny. V jednom z posledných statusov pritom uverejnil slová jeho dcéry o upratovaní mŕtvol. Pred pár minútami sa však fanúšikom prihovoril novým statusom.

Ten venoval väzbe známych mien, ktoré aktuálne čakajú za mrežami. Napokon poďakoval ľuďom za to, že nie sú ovce: „Za rok ich skončili v base desiatky. Niečo, o čom sme si mohli roky dovoliť len snívať. Dnes pre mnohých ľudí len nepodstatná maličkosť. Ďakujem, že nie ste ovce, ktorým stačí len správne od správnych ľudí v správnych médiách naservírovať, čo si majú myslieť,“ prekvapil.

Následne zožal v komentároch chválu aj od svojho poslanca z OĽaNO Erika Ňarjaša: „Niekto bojoval proti korupcii a riskoval vlastný krk, niekto len tak slniečkársky na FB. Verím, že ľudia si uvedomujú, kto bojoval reálne a kto iba na oko… Igor Matovič, urobil si a robíš kus dobrej práce! Nenechaj sa, prosím, znechutiť hejtermi,“ odkázal mu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Igor Matovic