Matovič s astronomickým platom vysmial Slovákov: Tí chceli ušetriť euro!

Dátum:

V uplynulých hodinách obletelo slovenský internet video z nákupného reťazca Lidl, kde zákazníci strácali kontrolu nad svojim konaním. Supermarket vo svojej ponuke predával akciové balenie troch respirátorov FFP2 za cenu 1,99 eura, čo sa rozhodlo využiť množstvo Slovákov.

Aj keď sa záznam stretol s rozporuplnými reakciami ľudí, ktorí odsúdili predovšetkým tlačenicu v obchode a pohnútky jednotlivcov berúcich desiatky balení, tvrdá rana prišla aj od Igora Matoviča. „V tlačenici sa pomaly pobiť kvôli respirátorom, na ktorých ušetrím euro… aby som si nimi zdravie chránil… hmm, to mi nevychádza,“ uviedol premiér, ktorému nebola oprávnene po vôli najmä tlačenica bez rozostupov. 

Kým sa však kríza politickej scény dotkla len okrajovo, pričom predstavitelia parlamentu stále dostávajú astronomické platy, množstvo Slovákov prišlo o prácu a v týchto týždňoch doslova živorí. „Pre vás je smiešne alebo nepochopiteľné, keď niekto potrebuje ušetriť euro (a nejde len o respirátory)?! Ten názov vašej chorej strany je teda dosť výsmech ozajstným obyčajným ľuďom! Je mi z vás na vracanie, z vás osobne aj z celej tej bandy, ktorú ste dotiahol do vlády. Každým dňom viac,“ odkázala Matovičovi istá Petra, ku ktorej sa pripojilo aj množstvo ďalších rozhorčených Slovákov. Čo si o celej situácii myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/I.M.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...