Premiér Igor Matovič má už plné zuby hejterov a kritikov, ktorí sa vysmievajú či znevažujú každé jeho protivírusové opatrenie. Na sociálnej sieti poslal takým ľuďom drsný odfajč.

Na hlavu Igora Matoviča sa vzniesla v posledných dňoch veľká vlna kritiky. Tá pritom nepochádza len zo strany niektorých nespokojných občanov, ale aj z vlastných radov. S Richardom Sulíkom si pred pár hodinami vymenili drsné odkazy na sociálnej sieti.

Ostré vyjadrenia ľudí naokolo ale už zrejme vytočili premiéra natoľko, že sa rozhodol venovať hejterom veľmi jednoznačný odkaz: „Asi naozaj nie som vhodný typ na post premiéra. Sedím na vláde a keď minister vnútra vedľa mňa povie, že sa nám nakazil policajt, ktorý eskortoval prišelcov z Tirolska, z ktorých bolo 70 pozitívnych… a teraz máme 23 jeho kolegov v karanténe… prebehne mi mráz po chrbte, zježia sa mi chlpy na stehnách a akosi sa mi mimovoľne zahmlí optika,“ píše Matovič s obavou.

Na adresu nevraživých ľudí, ktorí zosmiešnujú jeho opatrenia, posiela len jedinú odpoveď: „Fajn, hejteri, užite si ma… A vlastne, úprimne, mám vás na háku. Nie som chladnokrvný stroj a nikdy som nebol. Ak ho chcete na poste premiéra opäť mať, musíte sa vo voľbách trošku viacej snažiť,“ dodal na záver so smajlíkom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Igor Matovic