Matovič urazil Čaputovú: Jej výrok mal rozosmiať celé ministerstvo!

Dátum:

Bývalý premiér Igor Matovič každým rokom viac a viac dokazuje, že neznesie kritiku. Potvrdili to aj najnovšie výroky na adresu Zuzany Čaputovej. Svoju frustráciu si vyventiloval priamo pred televíznymi kamerami s prihlúplym úsmevom.

V posledných mesiacoch sa čoraz viac tlačilo na ministra financií, aby došlo k zníženiu spotrebných daní, čo by extrémne pomohlo mnohým slovenským rodinám. Igor Matovič vtedy vyhlásil, že musíme byť zodpovední k verejným financiám a kritickú situáciu v domácnostiach by to nevyriešilo.

Nedávno sa k tejto téme vyjadrila aj Zuzana Čaputová, ktorá upozornila šéfa strany OĽaNO, že zníženie DPH neznižuje príjmy štátneho rozpočtu. „Celé ministerstvo financií sa triaslo od smiechu a naozaj sme rozmýšľali nad tým, že zveríme túto výkonnú právomoc prezidentskému úradu,“ povedal politik v diskusnej relácii V politike.

Matovič následne prezidentke odkázal, aby si robila robotu v rámci svojho mandátu a nestarala sa do vecí, ktorým nerozumie. Rodák z Trnavy taktiež nezabudol pripomenúť, že bývalý prezident Andrej Kiska svoj plat rozdával rodinám v núdzi, no známa blondínka takéto gesto nespravila a podľa jeho slov by už bolo načase.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TA3  |  Foto: FB/Igor Matovic, Zuzana Čaputová, TA3

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...