Matúš Kolárovský sa stiahol z očí verejnosti, aby si vyliečil svoju dušu, ktorú niekoľko rokov mátali démoni. Počas uplynulého víkendu si však z kliniky odskočil za svojou malou láskou. Navštívil tak speváčku Veroniku Nízlovú, ktorá na Instagrame ukázala vrúcne zvítanie sa Ney a jej otecka.

Známy spevák a herec sa ešte v novembri zmienil na svojom Instagrame o tom, že s fanúšikmi a verejnosťou prestáva komunikovať a necháva si čas pre seba. Stalo sa tak po tom, čo odhalil, že v minulosti holdoval alkoholu, drogám i liekom.

matúš kolárovský

V januári obletela médiá správa, že sa Matúš Kolárovský lieči na psychiatrii, čo potvrdila aj mamička jeho dcérky Ney, speváčka Veronika Nízlová. Práve svoje dievčatá Yael cez víkend po dlhom čase navštívil, čo sa nezaobišlo bez radostných emócií rozkošnej princeznej.

Twiinska bojuje s veľkými bolesťami: Fotky len pre silné žalúdky!

„Tatúš Matúš prišiel. Tisíc pusiniek je málo,“ napísala mamička k snímkam otecka s dvojročným zlatíčkom. A nedá sa nevšimnúť, že Matúš si počas svojej odmlky nechal narásť bradu a poriadne zapustil aj vlasy. Pozrite sa na to háro!

Matúš Kolárovský Matúš Kolárovský

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins