Veronika Nízlová si prechádza ťažkým obdobím. Trápia ju zdravotné problémy, o ktorých sa teraz zdôverila aj svojim fanúšikom. Twiinska priznala veľké bolesti. Pôrod bol vraj oproti tomu pohoda. Čo krásnu maminu trápi?

Známa speváčka je na sociálnych sieťach aktívna a o svoje súkromie sa pravidelne delí aj s fanúšikmi. Posledné dni sa však neozývala, pretože, ako uviedla, je na homeopatickej liečbe, ktorú začala pred týždňom.

Vedeli ste to? Takto sa v skutočnosti volajú dcérky Twiinsiek!

,,Liečim si ekzém, ktorý sa mi spustil pred cca 3 rokmi a taktiež intolerancie. Dnes mi je už trochu lepšie. Ale priznám sa, že deň 3 bol najhorší. Celý som ho v neskutočných bolestiach preplakala. Pôrod bol pohoda oproti tomuto…,” šokovala Veronika Nízlová na Instagrame.

Twiinska podľa svojich slov nevychádza ani von. ,,Rozmýšľam, či vám niekedy sem pridám fotky, v akom stave som bola. Ale je to pre silné žalúdky. Ale všetko je na dobrej ceste a teším sa, keď už budem konečne fit,” napísala ubolená Vebi k záberu prstov, čo je jediné miesto bez ekzému.

,,Napr. dnes sa cítim tak, ako keby som bola týždeň na Sahare bez SPF a obliekla si šaty z roztriešteného skla. Alebo keď si idem ľahnúť, je to ako keby som si ľahla spálená na sklenú vatu a to mám na sebe ľahký saténový župan. To je jediné, čo na sebe znesiem,” odhalila svoje ťažké dni Veronika. Prajeme skoré uzdravenie!

Veronika Nízlová

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins