Vojvodkyňa zo Sussexu má na krku opäť obrovský problém. Hoci ju kráľovská rodina prijala medzi seba, na povrch sa začína vynárať škandál s dlhoročnými zamestnancami paláca.

Meghan Markle (37) a princ Harry sa aktuálne tešia na príchod svojho prvého kráľovského potomka, ktorý sa má narodiť už na jar budúceho roku. Vrásky na čele kráľovnej ale zrejme spôsobuje najnovší škandál s dlhoročnými zamestnancami paláca, ktorí hromadne opúšťajú lukratívne miesta a luxusný život v kráľovskej rodine.

Zdroj z Kensingtonského paláca pre Daily Mail potvrdil alarmujúce správy: “Je to skutočný šok, prečo by niekto chcel opustiť tak prestížne miesto tak rýchlo?” pýta sa. Ako prvý pritom prekvapil svojím odchodom Edward Lane Fox, ktorý pre Harryho pracoval ako súkromný asistent celých päť rokov. Jeho kroky nasledovala aj Samantha Cohen (49), ktorá pracovala pre palác ako súkromná asistentka neuveriteľných 17 rokov. Po príchode Meghan dostala za úlohu adaptovať vojvodkyňu na život v kráľovskej rodine, no napokon z paláca odišla aj ona.

Najnovšie šokuje aj odchod osobnej asistentky a stylistky Meghan. Melissa pritom opúšťa brány paláca len po šiestich mesiacoch po boku vojvodkyne. Stála aj pri jej náročných prípravách na ostro sledovanú svadbu, počas ktorej boli na dennom poriadku škandály s Meghaniným otcom Thomasom. Ako je možné, že od príchodu vojvodkyne Meghan opustili palác hneď traja blízki zamestnanci? Kráľovský životopisec Robert Jobson v jeho novej knihe uvádza, že príprava Meghan na svadbu bola taká stresujúca, že Harry začal byť priam nedotklivý a výbušný, pričom výnimkou nebolo ani zvyšovanie hlasu na personál: “Čo Meghan chce, to dostane,” prikázal doslovne.

Agentka Meghan Gina Nelthorpe-Cowne zas opísala bývalú herečku ako výnimočnú osobu pri dosahovaní úspechu. Podľa jej slov nemala Meghan žiadneho zľutovania so svojím časom, pozornosťou či prioritami a bola mimoriadne vyberavá nielen v oblečení, ale aj pri výbere kolegov na pľaci, kde odmietala tých, ktorí nezdieľajú jej vízie. Meghan mala pritom vstúpiť do konfliktu s rodinou už viackrát, posledne kvôli oznámeniu tehotenstva, na ktoré si vybrala nevhodnú príležitosť. Po narodení bábätka si pritom kráľovská dvojica plánuje najať známu celebritnú pestúnku Connie, hoci je otázne, ako dlho vydrží na náročnom poste aj táto žena.

Meghan pôsobí ako najmilšia tvár v paláci. Aká je v skutočnosti?
Z paláca odišli po príchode Meghan traja významní zamestnanci
Ako dlho vydrží pracovať v paláci celebritná pestúnka Connie?

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube, Instagram