Poslankyňa Sme rodina Romana Tabák mala dostať od ministra vnútra Romana Mikulca poriadne ostré správy na mobil. V texte mal uviesť vulgarizmy a znechutenie nad političkou. Tabák teraz na sociálnej sieti zverejnila, akým spôsobom bola kauza ukončená.

Ako zverejnil portál Topky, do redakcie sa im dostala veľmi nepríjemná komunikácia, ktorá mala prebehnúť medzi poslankyňou Sme rodina a ministrom vnútra. Romana Tabák požiadala Romana Mikulca cez SMS o prednostné riešenie situácie slovenskej obce, ktorá čelí migrantom zo Sýrie.

Minister jej však mal odpovedať poriadne ostrým slovníkom so slovami, že je hviezda a nech si problém rieši sama: „A ty sa s kým bavíš? Sa preber. Ja nie som tvoj k**otko Boris,“ odvetil. Taktiež vyjadril znechutenie z političky: „Nepíš mi, dvíha sa mi z teba žalúdok,“ dodal člen OĽaNO.

Tabák taktiež obvinil z úplatkárstva, aj keď sa údajne tvári ako panenka Mária. Mobilová komunikácia mala byť dokonca riešená na koaličnej rade. Celá kauza bola napokon zakončená Mikulcovým ospravedlnením. Samotná poslankyňa to zverejnila na svojom profile sociálnej siete: „Pán minister Mikulec sa mi ospravedlnil, pre mňa je to uzavretá vec,“ dodáva. Romana pritom nedávno zverejnila svoje zábery z tínedžerských čias, keď sa zúčastnila televíznej reality šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: FB/Romana Tabak, Roman Mikulec – minister vnútra SR