Určite si ešte pamätáte na Milana Lalíka z ôsmej série markizáckej reality šou Farma. Otec dvoch detí z Dudiniec hru o 75 000 opustil, keď sa dozvedel, že jeho manželke Ľubke zistili rakovinu. Čo je s ňou dnes?

Milan Lalík obetoval Farmu, aby sa mohol plne a zodpovedne postarať o svoju rodinu. Keď sa dozvedel, že jeho žene diagnostikovali rakovinu, našiel si dve práce a snažil sa predať manželkino kaderníctvo. To všetko, aby mali dostatok financií na liečbu zákernej choroby.

“Ďakujem všetkým, ktorí nas podporovali, stáli pri nás a pomohli nám či finančne alebo psychicky. Čaka nás ešte boj ale už teraz vieme, že to môžeme dokázať. Silná vôla a veľká láska dokáže poraziť a zvíťaziť aj nad zákernou chorobou. Boli to veľmi ťažké mesiace a dni, no dúfame a veríme, že nás ešte čakajú krásne chvíle života plné radosti,” povedal exfarmár pre Hitky.sk.

Vyzerá to tak, že Ľubka sa začína mať lepšie a rodinka je konečne spokojná a šťastná. Milan sa dokonca s manželkou objavil na známom plese v Dudinciach, kde si to patrične užili. Ľubka vyzerala skvele a hlavne zdravo.

Foto: Facebook