Jedna z najpopulárnejších slovenských kapiel, ktorá je na domácej hudobnej scéne od roku 1992, prežíva mimoriadne ťažké obdobie. Ako skupina len pred okamihom oznámila, na večný odpočinok odišiel jeden z jej členov, len 27-ročný basgitarista Peter.

V piatok (20. januára) kapela IMT Smile prostredníctvom sociálnych sietí oznámila, že na večný odpočinok odišiel jeden z jej členov. 27-ročný hudobník Peter Bartoník zomrel v dôsledku onkologického ochorenia, pričom kolegovia mu vyjadrili vďaku, a zároveň vyjadrili sústrasť jeho najbližším.

“Dnes nás bolestivo zasiahla strašne smutná správa. Náš priateľ, kamarát, basgitarista Peťo Bartoník prehral svoj boj o život vo veku 27 rokov. Je nám to nesmierne ľúto, bude nám všetkým veľmi chýbať. Myslíme na Tvojich rodičov, sestry a všetkých, ktorí Ťa mali radi tak ako my. Peťo, si skvelý chlapec a ďakujeme Ti za to, že si bol súčasťou našich životov. Spomienka na Teba nám tu ostáva aj v piesňach, ktoré si mal tak rád. Pri ich nahrávaní a koncertovaní sme spolu prežili množstvo nádherných chvíľ. Ďakujeme Ti. Odpočívaj v pokoji,” odkázala zdrvená skupina. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/IMT Smile