Minh Nguyen Anh sa hneď po príchode do reality šou Farma priznal, že mu manuálna práca nevonia a do hry o 75 000 eur sa prišiel najmä zviditeľniť. Po dlhých týždňoch pred kamerami sa mladík z Bratislavy znížil k nechutným vyhrážkam voči svojim súperom.

Uplynulý týždeň sa stal Minh po tretíkrát sluhom. V ťažkej práci mu pomáhal farmár týždňa Šimon Koleň, vďaka ktorému ho minul i duelový rozstrel. Hru opustila Saška Čillíková, čo pre mnohých účinkujúch vytvára dojem, že novou „hlavou farmy“ sa nastávajúce dni stane jej priateľ Tamáš.

Práve kvôli blížiacej sa voľbe sluhov sa Minh rozhodol konfrontovať nádejného farmára týždňa s jasným cieľom- zastrašiť ho. „Ty vieš, čo ti spravím so životom, keď ma dáš za sluhu,“ manikér z Vietnamu nešetril vyhrážkami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Peklo?“ Spýtal sa ho očividne nervózny Tamáš. „Aj vonku ti spravím peklo. Nielen tu,“ Nguyen sa ohradil a následne si odpľul pred Kassaia. Nepriateľský rozhovor zachytila i prítomná kamera, avšak nateraz nedostal operný spevák žiaden trest, a to ani napriek tomu, že pred pár týždňami bol za podobné správanie sa vylúčený Imrich Baron Štefánik.

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk