Minister Naď podal žalobu a chce 100-tisíc eur: Ostrý odkaz Blahu!

Dátum:

Poslanec Ľuboš Blaha leží mnohým politikom v žalúdku za jeho verejné útoky a kontroverzné vyjadrenia. Dokonca dostáva aj omnoho menej priestoru v televízii, keďže má často hovoriť množstvo hoaxov. Zdá sa však, že ho nezastaví ani žaloba zo strany ministra obrany.

Ľuboš Blaha v posledných týždňoch tvrdo kritizuje ministra obrany, pričom ho niekoľkokrát verejne nazval vlastizradcom. Útoky na Jaroslava Naďa boli však natoľko intenzívne, že sa rozhodol konať. Pred pár dňami podal na opozičného politika žalobu, v ktorej požaduje ospravedlnenie a priznanie náhrady nemajetkovej ujmy vo výške 100-tisíc eur.

O budúcom súdnom procese bol už informovaný aj samotný člen strany Smer-SD, ktorý v úvode príspevku opísal svoj zážitok v obchodnom centre, kde sa bol ostrihať so svojim synom. ,,Odrazu ku mne podišla jedna pani, nič nepovedala, iba mi ukázala zdvihnutý palec, usmiala sa a odišla,“ napísal Blaha, pričom za ním malo prísť niekoľko ľudí, ktorí mu vyjadrili podporu.

Je zrejmé, že pár slov pochvaly od občanov politikovi ešte viac zdvihlo sebavedomie, v dôsledku čoho sa rozhodol pre tvrdý odkaz. ,,Naď na mňa môže poslať aj tisíce žalôb, v Denníku N môžu o mne napísať tisíce hejtov, kaviarenskí snobi ma môžu nenávidieť, môžu do mňa kopať od rána do večera, je mi to fuk. Vždy budem robiť to, čomu verím, a keď vidím, že ľudia idú s nami a chcú bojovať za pravdu, za slobodu, za Slovensko, za mier… Tak viem, že náš boj má zmysel. Ďakujem za to, priatelia, všetci ste hrdinovia tejto temnej doby. Stojíte proti prúdu a každý jeden z vás riskuje svoju kariéru, svoju slobodu, svoje pohodlie,“ nechal sa počuť 42-ročný rodák z Bratislavy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Ľuboš Blaha  |  Foto: FB/Ľuboš Blaha, TV Markíza

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...