Ministerka kultúry to poriadne schytala: Tvrdý ODFAJČ od Čobejovej!

Dátum:

Slovenská kultúra dostala príchodom epidémie koronavírusu tvrdú ranu, pričom umelci neraz otvorene kritizovali ministerku kultúry Natáliu Milanovú. Svoje výhrady má rozhodne aj herečka Michaela Čobejová.

Michaela Čobejová patrí k obľúbeným herečkám v našej krajine, pričom ju v divadlách či na televíznych obrazovkách môžeme sledovať už desiatky rokov. Momentálne hviezdi v jojkárskom seriáli Hranica, kde stvárňuje Mirku Berkovú, ktorá je dcérou šéfky celého pašeráckeho biznisu. 51-ročnú blondínku potešilo, že môže opäť pracovať a hneď v novom projekte, keďže protipandemické opatrenia jej spravili poriadny škrt cez rozpočet.

Aj ona sa pridala ku kolegom, ktorí verejne kritizujú ministerku kultúry, pričom od nej žiadajú reálne činy a nie iba prázdne slová. Nádej prišla s miernym uvoľňovaním pravidiel, ktoré umožnili zaplniť sály divadiel na 50 % ich kapacity. ,,Ja sama hrám v súkromnom divadle, kde je kapacita 100 miest, a obmedzenie na polovicu znamená, že nemôžeme hrať, pretože sa to nezaplatí,“ povedala v rozhovore pre ženský magazín Šarm.

Rodáčka z Trnavy si myslí, že nie je nutné neustále vymýšľať nové opatrenia, ktoré sa nesú v duchu pokus-omyl. Podľa jej slov môžu byť inšpiráciou rozhodnutia iných štátov, keďže tie naše sú zbytočne alibistické a nespravodlivé. Herečka následne dostala príležitosť, aby odkázala pár slov priamo šéfke rezortu kultúry Natálií Milanovej. ,,Pani ministerka je taká nevýrazná, že by som jej ani nič neodkázala,“ zareagovala veľmi stručne Čobejová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: YT/Televízia JOJ, FB/OĽaNO, Hranica

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...