S novými seriálmi z domácej produkcie akoby sa roztrhlo vrece a potom, čo Slovákov absolútne nadchol príbeh o lekárovi s amnéziou na Markíze, prišiel nový počin aj zo strany TV JOJ. Tá uviedla do vysielania komediálny seriál Hranica, ktorý sľuboval jedinečný dej, aký tu ešte nebol!

Mnohých fanúšikov seriálu Oteckovia len prednedávnom šokovala správa o odchode jedného z hlavných protagonistov, ktorý prikývol na ponuku konkurenčnej TV JOJ. Braňo Deák má byť jednou z hlavných postáv seriálu Hranica, ktorý zlákal aj ďalšie zvučné mená domáceho šoubiznisu. Okrem neho tak prešiel ku konkurencii aj Roman Poláčik, kým ďalšie bývalé hviezdy sa ukážu v iných projektoch JOJ-ky.

Hranica

Príbeh hovorí o zločineckých rodinách z fiktívnej obce Krivé, ktoré pašujú na slovensko-ukrajinskej hranici, pričom im na chrbát dýcha polícia. Práve sem bol z Bratislavy prevelený Šimon Kováč (Braňo Deák), ktorý sa na novom pôsobisku zamiluje do Petry Berkovej (Simona Kollárová), dedičky pašeráckej dynastie. Vtipný seriál okrem hlavných hviezd zlákal aj množstvo kvalitných hercov, ako Hanu Gregorovú, Petra Sklára, Jozefa Vajdu, Gabrielu Dzuríkovú či Michaelu Čobejovú.

Aj napriek zvučným menám si však projekt z dielne TV JOJ získal množstvo protichodných reakcii, a kým niektorí diváci považujú Hranicu za výborný oddychový seriál, ktorý ich pobavil, iní si k nemu nedokážu nájsť cestu. “Veď toto je ďalšia katastrofa z dielne komerčných TV… Čo komediálny seriál, to katastrofa, podpriemerný podpriemer až suterén podpriemernosti. Slovenská kinematografia je v úplných… A veľmi sa čudujem niektorým super hercom, že sa dajú zapredať za peniaze na taký trápny projekt.. Neuvedomujú si, že im to znižuje úroveň a meno,” vyjadril svoj názor istý František, s ktorým súhlasili desiatky diskutujúcich.

Za pravdu mu dal aj Vladimír, ktorý taktiež nie je stotožnený s novým počinom. “Bol som zvedavý na tento seriál po toľkých upútavkach. Pripadá mi to, že si potrebujú herci zarobiť. Divákova duša musí horko za plakať nad takým bezduchym seriálom. Učme sa od Čechov, ako sa to robí. Zase kultúra plače. Je to odraz súčasnej doby.” Celkom rozdielny názor však majú Slováci, ktorí v Hranici vidia výbornú komédiu s ešte lepším hereckým obsadením. “Konečne niečo na pobavenie,” pripojila sa do diskusie Janka a nebola jediná. Čo na nový seriál hovoríte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ, FB/tvjoj