Na Farme sa to často začína zvrhávať a farmári sú v prejavovaní náklonnosti čoraz odvážnejší. Mladá Mirka sa románikom s gigolom Matejom vôbec netají, za čo si zlízla kritiku divákov. Nečakane sa však rozhodol zareagovať jej otec.

Farma 11 je podľa divákov výnimočná nielen tým, že v nej platia celkom nové pravidlá. Mnohým sa nepozdáva vzájomné správanie farmárov, málo práce na statku, ako aj nočné večierky a intímnosti pod perinou. Najnovším párikom, ktorý dáva verejnosti okato najavo, že sú spolu, je Mirka Csorbová (19) a Matej Jurkovič (41).

Dvojica nevynechá jedinú príležitosť, aby si v sluhovni či pred ostatnými neprejavovali náklonnosť. Svalnatý západniar pritom len pred pár hodinami urazil mladú Mirku, keď jej pri bozkávaní povedal “fuj”. Ani to však nebráni zaľúbencom pokračovať v nežnostiach. V internetových diskusiách ale mladá východniarka zožína za svoje odvážne správanie tvrdú kritiku a viacerí sa obúvajú do výchovy rodičov.

Práve na tieto slová sa rozhodol zareagovať aj samotný otec farmárky. “Toto ste prehnali, vyprosím si takéto blbé narážky. Keby sme ako rodičia vedeli, že to nebude Farma, ale takéto svinstvo, Mirka by tam určite nebola,” bráni dcéru. Ďalší diskutér si do pána Miroslava rýpol so slovami, že on by v tomto prípade išiel po dcéru osobne, na čo sa mu dostalo nečakanej reakcie.

To by som urobil najradšej, ale z dôchodku pokutu za porušenie pravidiel nezaplatím,” šokoval. Je teda jasné, že mu účasť Mirky na statku nie je po vôli, no napriek tomu jej venoval dojímavý odkaz: “Vy ostatní ju hodnotíte len podľa toho, čo vidíte, resp. čo si namýšľate. Vždy bola, je a bude moja dcéra, ktorú budem milovať a chrániť do konca svojho života,” dodal nešťastný otec na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, Facebook/Farma