O komickú scénku, ktorá sa zrejme zapíše do análov Farmy, sa postaral Matej Jurkovič (41), ktorého zachytili kamery pri bozkávaní s Mirkou Csorbovou (19) v sluhovni. V prudko romantickej chvíli z neho totiž odrazu vypadlo “FUJ”!

Na Farme sa udiali počas uplynulých týždňov mnohé vtipné momenty a jedným z tých najzábavnejších sa nepochybne stane práve ten, ktorý sa odohral medzi Matejom a jeho láskou Mirkou. Práve s ňou má totiž vypracovaný gigolo momentálne vášnivý románik.

Keď sa totiž s tmavovláskou potajme bozkával v sluhovni, vypadlo z neho niečo, čo mladá dievčina nečakala ani vo sne! “Fuj,” neodpustil si komentár, ktorým zrejme narážal na zápach z úst partnerky. Mirka mu ale nič nedarovala a okamžite mu odvetila: “No ty, dýchni si do ruky a potom povedz fuj,” odpálkovala sebavedomého západniara.

Ten jej na to šplechol vetu, ktorá sa zrejme zapíše do farmárskych análov: “Cibulka ti vadí? Sme na Farme,” šepne zvodným hlasom ako z dabingového štúdia pre dospelých. Po tejto hláške neudržal smiech ani Martin Šmahel so Zitronom, ktorí sa fanúšikom prihovárajú v pravidelnej relácii Farma Xtra.

Vtipnú scénku môžete vidieť po 4. minúte aj 30. sekunde

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza