Valentína prežíva každý po svojom. Niekto oslavuje, niekto hejtuje a niekto rozdýchava priadne šoky. Známy markizák dostal takmer infarkt, keď chcel s dobrou vôľou prekvapiť Mirku Hrivňákovú a dvere na jej hotelovej izbe mu otvoril polonahý muž.

Sledovatelia Mirky Hrivňákovej z reality šou Ruža pre nevestu a redaktora relácie Teleráno, komika a influencera Adama Štrbu si zrejme všimli, že poslednú dobu sa táto dvojica ukazuje spolu čoraz častejšie. A zdá sa, že čas netrávia iba natáčaním vtipných videí, ale že medzi nimi začína vznikať aj čosi silnejšie.

Pri poslednej návšteve nášho hlavného mesta si Adam pre Košičanku pripravil milé valentínske prekvapenie. Pekne vyfešákovaný nabehol k jej hotelovej izbe s boxom ruží, pričom svojho kamaráta Oskara Baramiho poprosil, aby všetko natáčal. To však netušil, že mu dvere neotvorí Mirka, ale svalovec v uteráku.

Mladý romantik ostal v totálnom šoku. Po chvíli však, našťastie, vyšlo najavo, že Sebastián bol k Mirke dosadený práve Oskim, ktorý sa chcel Adamovi pomstiť za dávnejšiu kulehu. Nachytávka sa skutočne vydarila, aj keď zabávača vám bude miestami fakt ľúto.

Zdroj/Foto: YouTube/Oski Barami, Televízia Markíza