Koncom októbra minulého roka zbystrilo celé Slovensko pozornosť, keď došlo k autonehode predsedu parlamentu Borisa Kollára (55). Ako sa neskôr ukázalo, v štátnej limuzíne okrem neho sedela aj bývalá účastníčka súťaže krásy Miroslava Fabušová (37), ktorú údajne viezol politikov vodič do lekárne. 

Ako sa však zdá, kráske sa od incidentu, ktorý odsúdila široká verejnosť, lepí smola na päty a okrem zdravotných problémov či potratu ju potrápil aj šokujúci útok! Vo štvrtok (11. februára) ju mal len pár metrov od bytu v Dunajskej Lužnej napadnúť neznámy páchateľ v čase, kedy išla vyniesť smeti, pričom jej uštedril zopár tvrdých rán.

Modelka pre portál čas.sk uviedla, že išlo o veľkého muža, ktorý ju chytil za vlasy, naložil jej zopár úderov do tváre a následne i kopanec. “Nič nehovoril, chcel mi iba ublížiť. Nechal ma tam a zbabelo odišiel. Ja som sa pozbierala a snažila sa rýchlo odísť domov,“ dodala brunetka, ktorá považuje za chybu, že si nezavolala sanitku.

Predpokladala totiž, že po rozsiahlych zraneniach z nehody s Borisom Kollárom bude po útoku v poriadku, no má obavy, že vzhľadom na bolesti bude musieť predsa len vyhľadať odborníkov. “Keď sa pozriem do zrkadla, je mi do plaču. Neviem, či mal ten muž prsteň, ale mám na tvári akoby odtlačok,“ dodala pre čas.sk Fabušová s tým, že trestné oznámenie zrejme nepodá, nakoľko páchateľa nespoznala.

Tvár Fabušovej po útoku môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/mirkafabus