Mladá a úspešná tvár televízie JOJ, no najmä influencerka, si mala v týchto dňoch užívať letné slnečné lúče, no osud rozhodol inak. Ako prezradila fanúšikom na sociálnej sieti, po tom, čo dostala teploty a začala sa cítiť hrozne, si nechala urobiť testy na Covid.

Mladá kráska Martina Horňáková je už okrem influencerky aj moderátorkou. 24-ročná Moma totiž dostala ponuku od televízie JOJ, ktorá sa neodmieta. Počas obľúbenej šou Česko Slovensko má talent sa začala podieľať na jej tvorbe a bude vysielať exkluzívne prenosy zo zákulisia, ktoré diváci uvidia už túto jeseň.

Martina si okrem toho užíva letné týždne, no pohodu jej narušilo koronavírusové ochorenie. Ako uviedla na sociálnej sieti, odrazu sa začala cítiť veľmi zle a stúpla jej teplota: „Ja, čo som nikdy v živote (doslova) nemala teplotu, som mala vysokú teplotu celú noc. Testy stále neprišli, ale prihliadnuc na to, že sa vôbec nemôžem hýbať, ich asi ani netreba už,“ zúfala si.

Obavy influiencerky sa naplnili a SMSkou obdržala pozitívny výsledok testu na Covid. Martina priznáva, že ochorenie už v minulosti prekonala, no tentokrát to znáša oveľa horšie: „10 minút som ok a potom 2 hodiny zle a naopak. Toto je čisté peklíčko. Dávajte si pozor, ja už som covid mala, ale takto zle mi teda nebolo.“ A hoci počet nakazených na Slovensku opäť stúpa, moderátorka netuší, kde ochorela, pretože ako prízvukuje, toto leto neabsolvovala žiadny z obľúbených hudobných festivalov. Známa exmoderátorka Markízy zas nedávno priznala, že ju trápi nový zdravotný problém.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/Moma