Mladí Ukrajinci napadli muža na čerpačke: Ostré ODKAZY Slovákov!

Dátum:

Vo štvrtok večer došlo podľa informácií bratislavskej polície k nepríjemnému incidentu. Na čerpacej stanici na ulici Cesta na Senec došlo najprv k verbálnemu a potom aj k fyzickému napadnutiu 41-ročného zákazníka. Útočníkmi majú byť dvaja mladí Ukrajinci vo veku 25 a 21 rokov.

Ako informuje na sociálnej sieti bratislavská polícia, hliadky PMJčkárov museli zasahovať v ranných hodinách pri konflikte na čerpacej stanici na ulici Cesta na Senec. Krátko po ôsmej hodine prišli na miesto dvaja mladí Ukrajinci, ktorí najprv verbálne a neskôr aj fyzicky napadli 41-ročného zákazníka platiaceho pri pokladni.

,,V úderoch päsťami pokračovali aj keď poškodený muž ležal na zemi. Svedkovia tohto incidentu, traja ďalší zákazníci čerpacej stanice sa situáciu snažili upokojiť, avšak dvaja agresívni muži, ktorí javili známky nadmerného požitia alkoholu fyzicky napádali aj ich,“ objasnila polícia.

Tá po príchode na miesto obmedzila mladých Ukrajincov vo veku 25 a 21 rokov na slobode a eskortovala ich na policajné oddelenie. Obvodné oddelenie PZ Trnávka sa zaoberá vyvodením trestno právnej zodpovednosti. Po zverejnení informácie sa objavilo na sociálnej sieti množsvo komentárov Slovákov, ktorí sa zamýšľajú nad tým, prečo sú mladí muži na Slovensku namiesto na obrannom fronte. Ďalší sa obávajú pribúdajúcich incidentov medzi Ukrajincami a Slovákmi, iní paušalizujú a háďžu všetkých do jedného vreca. Polícia musela komentáre napokon vypnúť. Len pred pár týždňami pritom museli volať políciu vystrašené Ukrajinky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  FB/Polícia SR – Bratislavský kraj  │ Foto: Unsplash

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...