Moderátor obľúbenej talentovej šou televízie JOJ si okrem pracovných ponúk užíva šťastný rodinný život. S manželkou tvorí pár dlhých 12 rokov a spoločne vychovávajú synčeka Matea. Až teraz však priznal, že má za sebou mimoriadne bolestivú skúsenosť, keď v minulosti prišli o bábätko.

Český spevák a herec David Gránský sa medzi slovenskými fanúšikmi zapísal do povedomia vďaka talentovej šou Česko Slovensko má talent. Tú totiž moderoval od roku 2018, najprv po boku Lujzy Garajovej Schramekovej a neskôr vedľa Jasminy Alagič Vrbovskej. Okrem pracovných úspechov sa môže pochváliť aj krásnou rodinkou, pričom už 12 rokov tvorí pár s manželkou Nikolou, s ktorou vychovávajú synčeka Matea.

Čo však až doposiaľ nikto netušil je, že David si v minulosti so svojou láskou prešiel mimoriadne bolestivým obdobím. Pred narodením synčeka dvojica prišla o bábätko. Moderátor o svojej strate prehovoril pre český Blesk: “V tom čase sme strašne plakali a už vtedy sme to oznámili našej rodine a najbližším priateľom. Všetci nám hovorili, že sme mladí zdraví ľudia, čo by sa mohlo pokaziť. Ale aj tak sa nakoniec niečo pokaziť môže,” spomína.

David dodal, že si nevie ani predstaviť, aké to musí byť pre ženskú psychiku. Navyše, jeho polovička musela čakať na nevyhnutnú operáciu až štyri dni. “To je niečo, na čom by sa mohlo v 21. storočí zapracovať, pretože 4 dni sú na toto fakt veľmi veľa,” myslí si. O zážitku prehovorila na sociálnej sieti aj samotná Nikola. “Viete, že všetko je preč a pri čakaní na tú blbú kyretáž sa vás práve dvaja ľudia opýtajú, či sme si zo svadobnej cesty nepriviezli aj bábätko. Priviezli. Mám ho tu, priamo tu, ale nikdy ho nespoznáme,” spovedá sa manželka. Ich život však opäť nabral krásny smer a dnes tvoria peknú rodinku. Známa exfarmárka zas skončila na poste moderátorky v rádiu Europa 2, pre odchod po pár mesiacoch sa zrejme rozhodla sama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz, IG/nikcuusek │ Foto: IG/davidgransky