Britskí fanúšikovia sú v šoku po mimoriadne smutnej správe, ktorá ich zasiahla v pondelok. Vo veku 55 rokov totiž zomrel obľúbený moderátor, ktorý pracoval roky v GenX rádiu. Pondelkové raňajšie vysielanie bolo náhle prerušené a prvé dohady hovoria o infarkte.

Vo veku 55 rokov zomrel britský moderátor Tim Gough. DJ a spíker, ktorý sa roky prihováral fanúšikom GenX rádia v britskom grófstve Suffolk, mal v pondelok ráno skolabovať, pričom v éteri ostalo nečakané ticho a vysielanie bolo prerušené.

Oficiálna príčina smrti moderátora nie je nateraz známa, no podľa BBC sa hovorí o infarkte. Smutnú správu potvrdilo na sociálnej sieti aj samotné rádio: „S najhlbším zármutkom vás musíme informovať o smrti nášho drahého priateľa a moderátora rannej šou Tima Gougha. Zomrel počas moderovania svojho programu,“ uviedlo s vyjadrením podpory a lásky celej smútiacej rodine.

Ako priblížil zarmúteným poslucháčom riaditeľ rádia James Hazell, Tim patril k skúseným a talentovaným moderátorom. Jeho ranná šou si získala množstvo priaznivcov, pričom sa so spíkerom poznal 30 rokov. „Bol to milý, starostlivý a zábavný chlapík, ktorého sme ja a moja rodina milovali,“ dodal. Slovensko zarmútila náhla smrť legendárneho hudobníka a skladateľa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bbc.com │ Foto: FB/GenX Radio Suffolk