Moderátorka Let’s Dance otvorene: Rozchod a ZRUŠENÁ svadba!

Dátum:

Markizácka šou Let’s Dance momentálne valcuje rebríčky sledovanosti, pričom okrem nového porotcu Jorgeho Gonzálesa televízia stavila na neopozeranú tvár aj v prípade moderátorky. Tou je rádiová spíkerka a herečka Martina Zábranská, ktorá prezradila, že minulý rok bol pre ňu plný zmien.

Spíkerka Maca Zábranská sa pohybuje vo svete šoubiznisu štyri roky, odkedy sa posadila za mikrofón vo Fun rádiu. 28-ročná moderátorka sa vždy túžila stať herečkou, no aj keď nemala to šťastie, aby ju prijali na VŠMU, dokázala sa presadiť v seriáloch Priznanie či Svätý Max. Ako uviedla v markizáckom Reflexe, rok 2021 bol pre ňu doslova prelomový, a kým v pracovnej oblasti sa jej začalo mimoriadne dariť, v súkromnom živote sa jej rozpadol dlhodobý vzťah.

„V súkromnej oblasti bol pre mňa rok 2021 tiež veľmi zlomový, pretože mi do života prišiel pes, ale zároveň sme si ho vzali s mojím už bývalým partnerom, s ktorým som bola zasnúbená, mala som sa vydávať. To nakoniec nevyšlo veľmi dobre, ale ostala nám sučka Syri, ktorú máme teraz v striedavej starostlivosti. Ona je taká vďačná povaha, lebo, keď sa dvaja hádajú, ona ich uzmieruje. Keď som napríklad plakala a mala som ruky na tvári, ona mi ich začala lízať a snažila sa ma upokojiť, kým som neprestala plakať,“ prezradila prekvapivo otvorene.

Ako dodala, práve Syri jej pomohla vyriešiť existenčné problémy, pričom ju považuje za niečo, čo jej v živote chýbalo. „Ona vyriešila kúsok tej nešťastnej Mace vo mne a môžem povedať, že som v tejto chvíli naozaj šťastná,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Maca s bývalým partnerom

Zdroj: Markiza | Foto: IG/tvmarkizaofficial, macazabranska

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...