Nová hviezda Let’s Dance ako nenápadný tínedžer: Nespoznali by ste ho!

Dátum:

Na slovenské televízne obrazovky zavítala v posledných týždňoch smršť extravagancie v podobe kubánskeho choreografa Jorgeho Gonzálesa, ktorý je porotcom úspešnej šou Let’s Dance. Neprehliadnuteľná hviezda markizáckeho programu šokuje divákov svojimi neprehliadnuteľnými outfitmi, pričom pred rokmi vyzeral ako celkom iný človek.

Tanečná šou Let’s Dance stavila aj tento rok na overené mená domáceho šoubiznisu, avšak stálice relácie predsa len doplnil nový člen poroty. Tým nie je nikto iný ako 54-ročný latino živel Jorge Gonzáles, ktorý týždeň čo týždeň prekvapuje divákov výraznými outfitmi či vtipnými hodnoteniami súťažiacich. Choreograf žije dlhodobo v Nemecku, kde už 10 rokov hodnotí celebrity v miestnej šou Let’s Dance, kým práve na Slovensku vyštudoval ešte ako mladík rádioekológiu.

„Odkedy som študoval v Bratislave, držím si Slovensko, ľudí a kultúru v srdci. Som porotcom Let’s Dance v Nemecku už 10 rokov a neviem slovami opísať, ako veľmi som šťastný, že budem súčasťou tejto šou aj na Slovensku. Cítim sa, ako by som sa vracal domov. Slovensko je súčasťou mojej osobnosti,“ uviedol temperamentný tanečník pre Markízu. A ako vyzeral v roku 1985, kedy bol ešte len nenápadným študentom?

González je známy svojím extravagantným štýlom, ktorý predvádza v každom živom prenose Let’s Dance. V 80. rokoch bol však nenápadným Kubáncom, ktorý sa ocitol v Bratislave. Jorge v tom čase holdoval oblekom s kravatou a krátkemu hustému účesu. Fotkou z roku 1985 sa pochválil na sociálnej sieti. Spoznali by ste ho?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, IG/jorgechicaswalk, letsdance.markiza

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...