Diváci poludňajších Televíznych novín pred pár dňami zbystrili pozornosť, keď moderátorka v živom vysielaní iba s ťažkosťami dočítala jednu zo správ spojenú s prezidentkou Zuzanou Čaputovou. Vysvetlila, čo ju tak rozrušilo.

Ostrieľaná moderátorka Renáta Czadernová hlásila správy na obrazovkách českej televízie Nova, keď sa jej zrazu začal triasť hlas a neubránila sa slzám. Tento dojímavý moment nastal, keď čítala správu o Zuzane Čaputovej, ktorá je preventívne v domácej karanténe, keďže bol jeden z jej spolupracovníkov v kontakte s pozitívne testovaným na ochorenie COVID-19.

Mnohí sa tak domnievali, že dôvodom jej sĺz je správa o slovenskej prezidentke, no Renáta vysvetlila, čo ju tak zasiahlo. „Tesne pred vstupom som čítala správu o utýranom dvojročnom chlapcovi. Ako matku ma to veľmi dojalo,“ priznala pre tn.nova.cz.

Ide o hrozný prípad z Česka, kedy muž utýral svojho nevlastného syna k smrti, pričom ho súd poslal za mreže na 22 rokov. 35-ročnú ženu bolestivá smrť malého chlapčeka veľmi zasiahla, keďže je sama matkou dvoch detí a iba nedávno sa vrátila do práce po materskej dovolenke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tn.nova.cz  |  Foto: YT/ScertyNejsouZerty, FB/Tablet.TV  |  Video: Streamable.com