Monika Bagarová je jednou z najkrajších žien československého šoubiznisu, pričom mnohými outfitmi fanúšikom doslova vyráža dych. Inak tomu nebolo ani pred pár dňami, kedy sa na prestížnej spoločenskej akcii ukázala v nádhernej bielej róbe!

27-ročná speváčka Monika Bagarová kedysi hviezdila ako finalistka v šou Superstar, kde si o pár rokov neskôr zasadla na miesto porotkyne. Už pred televíznymi kamerami bola mamička rozkošnej Rumie doslova očarujúca a diváci neskrývali pozitívne komentáre na jej výzor. Inak tomu nebolo ani počas uplynulého víkendu, kedy vystúpila na veľkolepom koncerte Pocta Karlovi Gottovi.

Práve na spomienkovej akcii zazneli najznámejšie skladby zosnulého umelca, ktoré zaspievali najväčšie hviezdy domácej scény. Medzi inými na pódiu zažiarili aj Dara Rolins s Charlotte Ellou Gottovou, ktoré spoločne predviedli legendárny duet Zvonky štěstí. Monika sa pred divákov postavila s piesňou Léta prázdnin, pričom si zvolila nádherné biele šaty s razporkom od značky Poner. A že vyzerala úchvatne!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/bagarovamonika