Pred pár dňami sa na verejnosti prevalil konflikt medzi dnes už bývalou redaktorkou TA 3 Zuzanou Závodskou a celebritnou lekárkou Alenou Pallovou. Kameňom úrazu sa stala kozmetika, ktorá žne u známych osobností zo slovenského šoubiznisu veľké úspechy. Do celej kauzy sa najnovšie zapojila aj europoslankyňa Monika Beňová.

Závodská sa okrem moderovania dlhé roky venuje aj kozmetike. V tejto oblasti má rozsiahle poznatky a vo voľnom čase natáča videá, kde sa vyjadruje k rôznym kozmetickým výrobkom. Do rúk sa jej dostali aj produkty od doktorky Aleny Pallovej. Redaktorka verejne skritizovala, že nerozumie, prečo sa vo výrobkoch nachádza kuchynská soľ, a taktiež upozornila na to, že sa doktorka zrejme chvastá cudzím perím, keďže je obklopená mnohými odborníkmi.

Pallová na tieto slová okamžite zareagovala a na Závodskú poslala právnika. Žiadala, aby bolo video vymazané, a rovnako trvala na verejnom ospravedlnení. To sa však nestalo a redaktorka dostala v televízií TA3 výpoveď. Na rozhodnutie vedenia zareagovala aj europoslankyňa Monika Beňová, ktorá iba neveriacky krúti hlavou. “…už jej preskočilo úplne alebo čo? Každý deň s kabelkou vo výške celoročného platu redaktorky na Instagrame a vyhráža sa kvôli nejakej nepodarenej gebuzíne?” zareagovala na komentáre na sociálnej sieti. Následne zverejnila svoj názor aj na svojom účte, kde nenechala na Pallovej ani jednu nitku suchú.

Komentár Moniky Beňovej

Celé vyjadrenie Moniky Beňovej

Zdroj: Facebook/Monika Beňová  |  Foto: Facebook/Monika Beňová, Instagram/alenapallova, YouTube