Monika Haklová prehovorila o svojom synovi: TOTO si myslí o jeho účasti na Farme 10!

Dátum:

Farmári zažívajú jeden šok za druhým! Potom, ako zo statku postupne odchádzajú celebrity a prišlo k zmene pravidiel, reality šou sa opäť rozšírila o ďalších členov. Okrem troch nových dievčat sa pred kamerami objavil aj Filip Hakl, syn kontroverznej súťažiacej Moniky Haklovej.

Monika Haklová patrila k najvýraznejším tváram reality šou Farma 2, kde sa takmer v každej epizóde postarala o poriadny rozruch. Tentokrát sa o výhru vo výške 75 000 € rozhodol zabojovať jej syn Filip, ktorý sa snaží preraziť vo svete šoubiznisu už nejaký ten piatok. 20-ročný mladík chce zistiť, či je Farma skutočne tak drsná, a zároveň mieni pomáhať ľuďom a motivaovať ich, k čomu sa potrebuje zviditeľniť.

Ako však vníma jeho pôsobenie v reality šou samotná Monika Haklová, ktorá bola na statku doslova šikanovaná? „Šikana je silné slovo, ale áno, zažila som tam rôzne situácie, ktoré som si nemyslela, že sa vôbec môžu stať, ale presvedčila som sa, že až kam človek dokáže zájsť, aby vyhral! Trošku sa obávam, ako sa k nemu budú správať ľudia a či ho nebudú brať, že to je syn Haklovej a dajú mu to vycítiť. Ale na druhej strane, on je veľmi dobrý človek, takže nemyslím si, že sa s tými ľuďmi bude hádať, skôr by to riešil tak, že by si ich posadil a vydiskutovali by si to,“ povedala bývalá účastníčka šou pre SlovakWoman.sk

Zároveň taktiež dodáva, že jej syn, s ktorého odchodom na farmu súhlasila, sa do konfliktu nedostane, nakoľko každého berie takého, aký je a snaží sa pomáhať: „Filip je veľmi pozitívny človek, keby nastali nejaké nezhody, tak ich bude určite v kľude riešiť, ale keďže my sme obaja spontánni ľudia, tak si myslím, že by určite pri niektorých podobných situáciách vybuchol ako ja. Sme ľudia, ktorí sa neboja ukázať emocie – ak sme smutní, plačeme, ak sme štastní, sa smejeme a keď sme nas*atí, tak to proste dáme najavo!“

Ako sa však zdá, vyšportovaný mladý muž sa vďaka Farme mieni presadiť najmä ako raper. „Jeho cieľom je motivovať a pomáhať ľuďom, chce to cez jeho pesničky ľudom preniesť. On chce tými pesničkami dať ľuďom silu, aby boli šťastí,“ dodala na záver.

Foto: TV Markíza, Instagram/monikahaklova1 l Zdroj: Slovakwoman.sk

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...