Spiacich farmárov prebudil nečakaný príchod nových posíl a následný tvrdý súboj o imunitu. Nové farmárskej tváre ale vôbec nie sú divákom neznáme. Sledujte, odkiaľ je vám povedomý Filip a toto dievča!

Sladko spiacich farmárov prebudil tvrdý budíček od Evelyn a Martina Bagára, ktorí prekvapili nič netušiacich nocľažníkov novou posilou. Z vlečky traktora vyskočili štyri nové tváre a nastal drsný súboj o imunitu. Po výhre Šmahela v silovej disciplíne a výhre Táni a Petra v skladaní puzzle si tak starí farmári vybojovali závideniahodnú výhodu, keďže sluhami sa stanú dvaja nováčikovia.

Na príchod štyroch ľudí zareagoval každý po svojom a kým Karin sa potešila, Michal aj ďalší vidia v mladom chalanovi a troch dievčatách konkurenciu, s ktorou bude treba bojovať: “Hovoril som si, že a sakra. Bolo nás 19, zostalo nás 11, hovorím si, že to už je také dobré číslo, prešli sme si polovičkou a teraz zase 15. Hovorím si, do ri*i, to nie je moc dobré,” zúfa si model.

Noví farmári pritom pre divákov vôbec nie sú neznáme tváre. Filip Hakl (20) je synom “slávnej” Moniky Haklovej, ktorá si na Farme 2 užila svoje a na rozdiel od svojho syna do kolektívu príliš nezapadla. Filip je aj známy YouTuber a srandu si urobil aj zo samotného majstra Martina Jakubca a Božanky, keď ich na plese prekvapil s hanbatou hračkou v ruke, video >>> TU <<<.

Dajana Šildová (26), ktorá by chcela na Farme rozprúdiť zábavu a prípadnú výhru použiť na cestovanie, je zas známa Dajanita z kontroverznej relácie Take me out, kde sa vždy hyperaktívne tešila za svojím zoznamovacím pultíkom a nechýbali ani výrazné tanečné pohyby a široký úsmev. Filip sa spolu s Líviu stali novými sluhami a jeden z nich sa tak v piatok ocitne rovno v dueli. Nechajte sa prekvapiť, aké novinky táto štvorica prinesie na Farmu!

Dajana sa po Take me out vrhla aj na Farmu

Zdroj │ Foto: YouTube, TV Markíza