Festival Pohoda v Trenčíne sa každoročne nesie v znamení skvelej hudby, zábavy aj tanca. Tento ročník sa však zapíše pre niektorých do spomienok aj nepríjemnými zážitkami. Spevák známej slovenskej kapely Polemic totiž musí absolvovať operáciu po tom, čo nešťastne spadol rovno z pódia. 

Počas tohtoročného festivalu Pohoda v Trenčíne došlo i k mimoriadne nepríjemnej udalosti. Na koncertnom vystúpení obľúbenej slovenskej kapely Polemic totiž spevák Branislav Bajza alebo Bejzo nešťastne spadol rovno z pódia. Ako zverejnila na sociálnej sieti samotná skupina, 49-ročný spevák skončil v trenčianskej nemocnici.

Včera na Pohoda festivale zažil Bejzo voľný pád z pódia, pri ktorom nám stuhla krv v žilách… Posiela pozdrav z nemocnice, kde ho zajtra čaká operácia dvojitej fraktúry ruky. Odkazuje, že to prežil a ďakuje personálu za skvelú starostlivosť,“ uviedla. Skupina zároveň poďakovala publiku za ohlasy a poprosila o zaslanie pozitívnej energie: “Pošlite mu energiu na diaľku aj vy, nech to všetko dobre dopadne a vráti sa čo najskôr na koncertné pódium,“ napísala na záver. Na Pohode vystúpila s krásnym odkazom všetkým ženám aj Zuzana Čaputová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/POLEMIC