Polícia zverejnila pred pár dňami identikit neznámeho muža, ktorý by mohol byť svedkom alebo mať akékoľvek informácie o vražde novinára a jeho snúbenice. Miroslav Č. z obrázku sa rozhodol prehovoriť a jeho slová vás poriadne šokujú.

Polícia sa mesiace po vražde rozhodla zverejniť identikit neznámeho muža, ktorý má mať podľa nich bližšie informácie o vražde Kuciaka a jeho snúbenice. Po zverejnení približnej podobizne záhadného muža sa polícii ozval Marek, ktorý v ňom spoznal svojho bývalého kolegu.

Podľa slov muža mal byť Miroslav skôr utiahnutý, koncom leta mal prestať chodiť do práce a odsťahoval sa spolu s rodinou do Čiech. Prezradil aj ďalšie zarážajúce informácie a svoje si myslí aj obyvateľ Veľkej Mače, kde Miroslav pracoval. Medzitým sa ale polícii ozvali aj ďalší ľudia, ktorí chcú vypovedať v súvislosti so záhadným identikitom a ich výpovede, ako aj dôveryhodnosť aktuálne preveruje polícia.

Záhadný muž Miroslav z identikitu sa ale podujal prehovoriť pre Nový Čas a z pátrania po jeho osobe je poriadne šokovaný: „Mne to v piatok volala svokra a moji príbuzní, tak sme zostali z toho hotoví, že prečo práve ja. Veď ja s tým nič nemám,” ostal prekvapený a dodal, že z Veľkej Mače neutiekol, ale odišiel za prácou do Čiech. Polícii sa vraj ozval a tí ho napriek tomu, že majú jeho číslo, doposiaľ nekontaktovali.

Následne prezradil, že o novinárovi a jeho snúbenici nemá ani tušenia: “My sme nevedeli o tom, kto to bol, ani kde sa to vlastne stalo,” popiera a doplňuje, že netuší ani to, kde sa nachádza dom zavraždenej dvojice, nepozná Vadalovcov a Kuciaka nikdy nevidel. Vo februári, keď ku zločinu došlo, mal normálne pracovať a odmietol aj reči o tom, že má holdovať alkoholu a automatom. V súvislosti s hľadanou tvárou muža bude zrejme potrebné ďalšie vyšetrovanie.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Polícia SR