Len pred niekoľkými dňami prišla Barbora Richterová pred verejnosť s tým, že absolvovala vyšetrenie na detektore lži. Tmavovláska napokon získala potvrdenie, že jej odpovede na kladené otázky boli pravdivé. K výsledkom pripojila aj vysvetľujúce video, v ktorom tvrdí, že Boris Kollár i Patrícia Vitteková sú klamári.

Po tom, čo sa mala Barbora hanlivo vyjadrovať k dcére Vittekovej, sa rozhodla podnikateľka podstúpiť rovnako vyšetrenie na polygrafe. Vybrala si však iného odborníka, a tým bol Michal Berezňák: “Nie jej výzva, nie politická špina a ani Boris, ale toto, čo zverejnila o mojej dcére, bol podnet k tomu, aby som podstúpila detektor lži,” potvrdila Patrícia pre Plusku, pričom dostala výsledky, ktoré potvrdzujú, že hovorí pravdu. Rovnaký odkaz zanechala aj na sociálnej sieti, kde uverejnila, že si neželá, aby sa do tejto “špinavej predvolebnej hry” zaťahovali jej deti či rodina.

Vitteková sa však rozhodla taktiež spochybniť pravdivosť Richterovej výsledkov. Okrem toho, že neuznáva ako odborníka človeka, ktorý s polygrafom pracoval, považuje samotný Berezňák za nemysliteľné, aby sa na vyšetrení kládli otázky o konaní ďalších ľudí. “Pýtať sa na detektore vyšetrovanej osoby na konanie iného človeka je proti všetkým metodologickým postupom platným pre polygrafické vyšetrenie,” odvetil so slovami, že takéto výsledky nemožno považovať za relevantné.

Na tieto slová zareagovala aj nahnevaná Barbora, ktorá predpokladá, že všetko z pozadia manipuluje a platí Kollár. “Vraj boli zle formulované otázky, lebo sa nemá pýtať na mená a iné osoby. A v tých jej otázkach je čo?” pýta sa. “Tohto spuchnutého narušeného Jokera riešiť ja nebudem.. Nechám to na právnika. Nech si ona radšej ide pichnúť do toho zúfalého ksichtu ďalšiu dávku,” odkázala Vittekovej.

Zároveň dodala, že podnikateľka má mať podľa informácií od istých osôb finančné ťažkosti: “Inak ako klamárku a podvodníčku ste ju nenazvali. Je mi úprimne ľúto, koľko z vás a aj maminy s deťmi prišlo o peniaze. Vidím, že Joker má dlhy na viacerých frontoch,” napísala. Richterovej tiež podľa vlastných slov chodia SMS, ktoré považuje za vyhrážky, pričom sa majú týkať výsluchov na polícii či právnej obrany pomocou známeho advokáta Mareka Paru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: FB/Barbora Richterová, Televízia Markíza, IG/patriciavittek_official