Barbora Richterová len pred pár hodinami poskytla rozhovor, v ktorom potvrdila absolvovanie detektora lži. Na vyšetrení polygrafom pritom zodpovedala všetky otázky, ktoré súviseli s incidentom na Miami, počas ktorého Boris Kollár mamičku dvoch synov fyzicky napadol.

Mamička dvoch synov sa rozhodla nevzdať a po tom, čo predseda parlamentu opakovane tvrdil, že jeho fyzickému útoku na Miami predchádzalo jej hodenie synčeka cez celú miestnosť, začala konať. Barbora Richterová podstúpila detektor lži, ktorý mal vyhodnotiť jej odpovede ako pravdivé.

Tmavovláska teraz označuje Kollára, no aj Patríciu Vittekovú, ktorá prišla jeho výpoveď podporiť na verejnú tlačovú besedu, za klamárov. Obidvoch zároveň vyzvala, aby podstúpili rovnaké vyšetrenie polygrafom. “Patricia, ty pre mňa nie si matka! Neviem, čo ti Boris dal za tie klamstvá v priamom prenose, ale ak budeš klamať aj pred vyšetrovateľom, dostaneš tiež zaujímavú “odmenu”,” odkázala známej Slovenke.

Barbora sa najnovšie odhodlala zverejniť aj video, v ktorom dokazuje pravdivosť svojich slov. Na záberoch odhalila otázky, na ktoré odpovedala, a taktiež pridala svoje vysvetlenia a komentáre. V závere dokumentu napokon svieti podpis a pečiatka inštitúcie, ktorá vyšetrenie vykonala. Výsledky polygrafového skúmania by sa mali stať aj súčasťou spisu na NAKA, ktorá prípad vyšetruje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Barbora Richterova