Televízia Markíza ohlásila pred pár hodinami koniec obľúbeného zábavného seriálu. Za všetkým má byť mimoriadna situácia na Slovensku v súvislosti s výskytom koronavírusu. Vedenie tak pozastavilo natáčanie ďalších častí.

Koronavírus na Slovensku si vyžiadal vyhlásenie mimoriadnej situácie a postupne sú po školách zatvorené aj obchody a ďalšie priestory, kde by sa ľudia mohli nakaziť. Výnimkou nie je ani zábavný priemysel a televízia. Moderátori už síce počas vysielania nosia rúška, no tvorcovia seriálov a relácii pristúpili aj k radikálnejším riešeniam.

V siedmom nebi sa posledne natáčalo bez prítomnosti divákov v štúdiu, kým natáčanie zábavného sitkomu Susedia je nateraz úplne zastavené: “Milí naši diváci a fanúšikovia! Kvôli mimoriadnej situácii zajtra novú epizódu Susedov neuvidíte. Nakrúcanie nových epizód je momentálne až do odvolania pozastavené, stihli sme ešte natočiť 6 epizód, ktoré zatiaľ odvysielané neboli a budú zaradené do vysielania,” znie smutný odkaz.

O ďalšom vývoji situácie budú pritom diváci Markízy pravidelne informovaní. Vedenie televízie si pripravilo pre priaznivcov odškodnenie v podobe starších epizód z rokov 2006 a 2007, ktoré budú zverejňované na facebookovej stránke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/susedia.official │ Foto: Instagram/susedia.official, Facebook/Televízia Markíza