Pri príležitosti 75. výročia Slovenského národného povstania vzniká v spolupráci s Rozhlasom a televíziou Slovenska jedinečný projekt. Pred kamery sa okrem kvalitných domácich hercov postavili aj hviezdy hudobného šoubiznisu, ktoré sa už onedlho objavia na obrazovkách v seriáli Moje povstanie.

Je tomu práve 5 rokov, čo RTVS v spolupráci s MW Promotion natočila šesťdielny seriál Moje povstanie, ktorý si získal medzi slovenskými divákmi mimoriadne uznanie. Pri tejto príležitosti sa v roku 2014 pred televízne kamery postavili Dominika Cibulková, Majk Spirit, Celeste Buckingham, Tomi Kid Kovács, Lukáš Latinák a Miroslav Šatan.

Aktuálne sa úspešný projekt dočkal svojho druhého pokračovania, pričom Moje povstanie II. bude niesť od 29. augusta ďalšie zvučné mená. Práve tie by mali prilákať pred televízne obrazovky predovšetkým mladšie publikum. Diváci sa tentokrát môžu okrem hercov Zuzany Kronerovej, Jána Koleníka či Stanislava Štepku tešiť aj na hviezdy z internetovej scény či speváckych pódii. Svojim kúskom totiž prispejú aj YouTuber Daniel “Gogo” Štrauch, Matej “Sajfa” Cifra, speváčka Mária Čírová či Katarína Knechtová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sajfa

GoGo

Majk Spirit

Katarína Knechtová a Ján Koleník

Miro Šatan

Zuzana Kronerová, Mária Čírová, Stanislav Štepka

Celeste Buckingham

Zdroj: Mojepovstanie.sk | Foto: Instagram/mojepovstanie, sajfa, mariacirova, majkspirit