Už pred pár dňami sa prevalila informácia, že na Slovensku štartuje nová televízna stanica. Pôjde o jedinečný program, keďže doposiaľ sa danej tematike venujú skôr jednotlivé relácie iných staníc. Ako prvé spustilo testovacie vysielanie mesto Nitra a okolie.

Ako informuje portál SatelitnáTV, na Slovensku štartuje nová televízna stanica. Tá ponesie názov TV Doktor a už z názvu je zrejmé, že bude zameraná najmä na zdravie či diagnózy, ktoré mnohých trápia. Prvé testovacie vysielanie už pritom bolo spustené v Nitre a okolí, no medzičasom aj v ďalších oblastiach Slovenska.

Dátum oficiálneho spustenia bude známy až neskôr. Diváci sa však už teraz môžu tešiť na rady odborníkov, užitočné odporúčania, rozhovory a postrehy pacientov. Dozvedieť sa taktiež môžete viac o nových postupoch v medicíne či pri riešení diagnózy. Medzi publikum pritom patria nielen laici, ale aj odborníci so záujmom o danú oblasť.

Televízia už teraz sľubuje približne 20 programov, v ktorých načrie do tém medicíny, psychológie, ľudí so zdravotnými problémami, no aj veterinárnej oblasti. V relácii Doktor online zas bude lekár odpovedať na divácke otázky, kde sa môžete anonymne spýtať na čokoľvek, čo vás trápi. V markizáckej relácii Teleráno zas ostrieľaný moderátor prekvapil celkom vynoveným imidžom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: satelitnatv.sk | Foto: Televízia Markíza, Televízia JOJ, tvdoktor.sk