Jaroslav Naď (OĽaNO) nemá so stranou SNS najlepšie politické skúsenosti. Okrem toho, že ministra obrany nechali po oznámení Jána Balciara trestne stíhať, má podľa neho aj viaceré indície smerujúce k nepríjemným skutočnostiam, ktoré sa verejnosť má dozvedieť už čoskoro.

Jaroslav Naď sa pred parlamentnými voľbami 2020 musel vysporiadať s trestným oznámením a kampaňou, ktorú podľa jeho slov proti nemu viedol Ján Balciar a SNS. Napokon bol celý proces stiahnutý a polícia zrejme nevidela dôvod na pokračovanie. S odstupom času sa ale Naď rozhodol prehovoriť aj o hlave strany Andrejovi Dankovi, o ktorom zverejnil nepríjemné informácie.

Podvody a podozrenia, ktoré aktuálne rieši aj NAKA, sa totiž podľa ministra nemohli diať vždy bez Dankovho vedomia. “Vôbec si nemyslím, že bol mimo všetkého. Ale nepredbiehajme. Nakoniec, po vyšetrovaniach sa dozvieme, v čom pán Danko bol alebo nebol namočený. Zrejme ste zaregistrovali, že chodí vypovedať na NAKA v rôznych kauzách… Pán Balciar bol nominantom pána Danka a faktom je, že musel byť informovaný o množstve vecí. Z informácií, ktoré mám od kolegov, viem, že veľakrát vstupoval do rozhodovacích procesov na ministerstve obrany vyložene z pozície sily,” prezrádza pre Plusku.

Napokon dodal, že o tom, v ktorých biznisoch mal vystupovať Andrej Danko, sa verejnosť čoskoro dozvie. “Viacero vecí má na stole NAKA a niektoré ďalšie dostane. Nerád by som v tejto chvíli konkretizoval. Verím, že čoskoro sa verejnosť dozvie aj to, akým spôsobom bol pripravovaný veľký projekt Vydra, na ktorý bola SNS taká hrdá. A verejnosť uvidí tie obrovské predraženia,” sľubuje Naď.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Jaro Naď – OĽANO, Andrej Danko – predseda SNS