Bývalá tenisová hviezda Dominika Cibulková sa teší úspechom v oblasti podnikania, no radosť jej robí predovšetkým nádherná rodinka s malým Jakubkom. Keď si už myslela, že nemôže byť spokojnejšia, dostala od lekárov krásnu správu. Čaká druhé bábätko!

Dominika Cibulková sa úspešne venuje svojmu podnikaniu, pričom všetok voľný čas trávi s rodinkou a malým Jakubkom. Bývalá tenistka, ktorá nedávno poslala nenápadný odkaz slovenským influencerkám, v živote prežíva obrovské šťastie.

To sa však v nasledujúcich mesiacoch ešte znásobí, keďže Dominika si od lekárov vypočula tú najkrajšiu správu. Ako prezradila natešeným fanúšikom na sociálnej sieti, čaká druhé bábätko, ktoré privedie na svet už onedlho!

Dominika sa tak o niekoľko mesiacov stane mamičkou aj po druhýkrát a k Jakubovi pribudne súrodenec. Športovkyňa však zatiaľ neprezradila pohlavie, meno ani dátum pôrodu. „Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš. Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší,“ neskrýva obrovskú radosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/domicibulkova