Mladý a talentovaný herec Jakub Švec (21) aktuálne hviezdi v dojímavom seriáli Červené pásky, ktorého pilotnú časť odvysielala Markíza len pred pár dňami. Prednedávnom sa však musel vyrovnať s náhlou smrťou v najbližšej rodine.

Markíza spustila pred niekoľkými dňami nový seriál Červené pásky, ktorý získal od divákov viac ako pozitívne ohlasy. V partii chorých chlapcov a dievčaťa si pritom zahral aj mladý talent Jakub Švec, ktorý stvárňuje hlavnú postavu Lea.

21-ročný mladík má však k nemocničnému prostrediu blízko aj v súkromnom živote. Jeho otec Martin Švec bol totiž primárom na otorinolaryngologickom oddelení v Banskej Bystrici. Ten ale ako 63-ročný minulý rok v júni podľa informácií Plusky náhle zomrel na infarkt. Kolegovia naňho spomínajú ako na skvelého človeka s ľudským prístupom k pacientom i k personálu.

Jeho smrť ale bola šokujúca nielen pre kolegov, ale predovšetkým najmä pre rodinu, keďže sa venoval aktívne viacerým športom. Ťažký infarkt zasiahol doktora 10. júna a za smutným koncom Jakubovho otca mala byť jeho veľká neresť, fajčenie. Cigaretám mal holdovať pravidelne aj medzi operáciami a posledné chvíle života strávil práve s jednou v ruke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Červené pásky