Diváci najsledovanejších televíznych staníc si môžu konečne vydýchnuť. Po lacných reality šou či fingovaných sobášoch sa Markíza rozhodla odvysielať nový seriál, ktorý skutočne stojí za to.

Éru povrchných reality šou a ničnehovoriacich brakov zrejme konečne vystrieda seriál, ktorý si získa množstvo fanúšikov. Červené pásky, ktoré odštartovali na Markíze v utorok večer, sú celkom iné ako doterajšia slovenská produkcia z nemocničného prostredia.

Nudné dialógy lekárov a večne ušomraných pacientov vystriedala partička mladých detí, ktoré sa museli stať dospelými oveľa skôr ako ich rovesníci. Vážne diagnózy ako rakovina, amputácia nohy či anorexia síce nepôsobia ani trochu radostne, no ťažké chvíle sú dokonale vyvažované svojským humorom a sebairóniou hlavných protagonistov.

Mladí pacienti síce pochádzajú z odlišných kútov Slovenska a najmä majú za sebou rôzne sociálne zázemie a príbehy, no čoskoro pochopia, že tu v nemocnici sú na jednej lodi, kde sa nerobia rozdiely. Skupinka chalanov a jedno dievča sa napokon rozhodnú vytvoriť si partiu, ktorú už nič nerozdelí.

Seriál je okrem dojímavých scén, ktoré rozplačú aj toho najsilnejšieho ľadového medveďa, nabitý zvláštnymi okamihmi, zábavnými chvíľami, šokujúcimi zábermi ako aj skvelou pointou. Pozitívnymi ohlasmi nešetria ani diváci, ktorí sú z nového seriálu nadšení a v komentároch sa skloňujú len prívlastky ako “silný”, “krásny” či “nádherný”. Rozhodne si ho nenechajte ujsť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ukecaný Leo (Jakub Švec)
Jonáš (Peter Kiss)
Drzý Erik (Adam Kubala)
Anorektička Ema (Eva Opáleková)
Hugo “dôležitý” (Krištof Kelíšek)
Napravo Adam “Múdry” (Adam Trcka)

Zdroj: Televízia Markíza │ Foto: Facebook/Červené pásky